שכפול מפתח למאזדה cx5

הייתם רוצים להכניס צבעים חדשים לדירה שלכם ?

הייתם רוצים לעצב את הבית שלגם מחדש ? להכניס קצת אור חדש ?


flickr.com


הרעיון שלי, מול השרטוט של שכפול מפתח למאזדה cx5.

אם יש לכם את הרעיון בראש, ואתם יודעים איפה כל דבר יהיה ממוקם, ואיזה נברשות אתם רוצים, איזה פורמייקה תהיה בארונות הטבח, ואתם סגורים כמעט על כל הפרטים, אתם צריכים לשבת עם שכפול מפתח למאזדה cx5 ולסדר איתם תוכניות מסודרות, למנות בפניהם איזה קירות אתם רוצים לשבור, איזה חדר הייתם רוצים להרחיב, ואיזה שיפוץ הייתם רוצים לעשות לחדר האמבטיה, אין כמו רוח השינוי ... כמה שנים אפשר לגור באותה קובייה ? למה לא נוסיף קצת צבעים חדשים לחדרי הילדים ? ולמה לא נחליט שאנחנו משנים את הסלון שלנו מהקצה אל הקצה ?

עיצוב פנים ? גם בדירה בנויה וקיימת ?

כן, אפשר לשנות ! זה לא כזה סיפור גדול. חפשו לכם מעצבי פנים, כאלו שהולכים הראש צעיר, ולא נעולים על אותה תכנית ושיטת עבודה שיש בכל דירה. אם אתם תבואו עם רצון טוב לשנות, ותפגשו מעצבי פנים בראש צעיר ורוח תוססת, תוכלו לעצב את הדירה מחדש, עד שההורים יחשבו שפשוט עברתם דירה.

תוכלו להקל לכם את העבודה אם תבקרו בבתים חדשים, במיוחד אם הם פרי עבודתו של מעצבי הפנים שלכם, אין סוף ואין גבול לכמות הרעיונות שתעלה ותצוץ בראשכם. דוגמא אחת שהעין שלכם תצוד, יכולה להוות עבורכם קרש קפיצה גדול, בכל מה שקשור לעיצוב פנים הדירה שלכם, מה גם שמעצבי הפנים שלכם יוכלו לרדת לסוף דעתכם ולהבין בדיוק את הקו שלפיו אתם רוצים לעבוד, יהיה לכם קו מנחה משותף, מכאן, הדרך להצלחה סלולה ובטוחה.

נוסיף ונאמר שכיום ישנם דברים הרבה יותר פשוטים וקלים, אם פעם בסלון הביתי הייתה מונחת לה כוננית שהחזיקה עליה את הטלוויזיה, היום היא כבר נחלת העבר, היום כמעט כולם מחזיקים במסכים שטוחים, שלרוב, תלויים על זרוע, הדבר חסך לנו מקום וחלל בסלון שלנו, אותו נוכל לנצל לדברים אחרים, שיהיו הרבה יותר פרקטיים ויעילים עבורנו.