בית השקעות מומלץ

גם אנשים שהם מומחים בתחום ההשקעות, על פי ניסיונם הרב אינם יכולים “לנצח את השוק”. גם ברוקרים אינם יכולים להצליח בנושא. כל תחום של השקעות בבורסה, דורש מיומנות, הבנת החוקים וכמובן ידע מקצועי בנושא.
היום, ישנם בתי השקעות רבים שחלקם מוכרים בישראל. אך תמיד כדאי להתעניין לגבי בית השקעות מומלץ, אשר בו, יועץ ההשקעות
יציג את האופציות השונות להשקעה, כאלה שאינכם מכירים וכן, ניתן יהיה להשקיע את כספיכם באופן חכם, מה שלבטח יניב יותר תשואות, מאשר אם הייתם מנסים את מזלכם לבד ללא ייעוץ מקצועי של מי “שחי ונושם” השקעות בכל יום.

יש לדעת כלל, שלא כל מי שמשקיע בבורסה ועושה כסף יכול לייעץ לכם. עבור זה, קיימים אנשי מקצוע שהם יועצי השקעות, אשר
עובדים בחברה מסודרת כגון בית השקעות מומלץ. הייעוץ בדבר ההשקעות, יכול להיות בתחומים שונים כגון: רכישת ניירות ערך, מניות, תוכניות חיסכון, רכישת אגרות חוב וכדומה.
למעשה יועצי ההשקעות, אמורים לייעץ לנו כיצד נוכל להשקיע את כספנו.

סמכו על בית השקעות מומלץ אשר ינהל עבורכם בידד רמה את תיקי ההשקעות

 אם החלטתם לנהל תיקי השקעות, תמיד כדאי לברר לגבי בית השקעות מומלץ אשר שם ישנם יועצי השקעות אלטרנטיבות מן השורה הראשונה שידעו, כיצד לבצע פיזור נכון של השקעותיכם.
יש להתחשב גם במגמות קצרות טווח, למשל אם ישנן מניות חדשות, יש לבצע התאמות של תיק ההשקעות ולשנות בו את הרכב המניות. מי שמעוניין
להשקיע לטווח הארוך בניירות ערך, מומלץ כי יעקוב אחר השינויים בפרקי זמן ארוכים או על פי ניתוח שמתבצע לתקופה קצרה. בניית תיק השקעות לטווח הארוך, יהיה עדיף לכם, היות וניתן יהיה לחזות את המגמות העתידיות בשוק.

בגלל העלייה בתוחלת החיים, קיימת חשיבות מהותית לתכנון ההשקעות לטווח הארוך ויש לדאוג לגבי אפיקים פיננסיים שיהיו לכם זמינים בשנים המאוחרות יותר.
מגמות אלה, ניתן למצוא אצל בית השקעות מומלץ אשר עוסק בסיפוק מוצרים פיננסיים לאוכלוסיית הגיל השלישי.

היתרון בהשקעה בקרב בתי השקעות מומלצים

 לבטח כולכם שואלים את שאלת השאלות:” למי מחויב יועץ ההשקעות?”  התשובה היא שעל פי חוקי המדינה והכללים של רשות ניירות הערך, אין זה משנה כלל מי מעסיק את יועץ ההשקעות, אם מדובר על בנק או על
בית השקעות מומלץ,יועץ ההשקעות מחויב רק ללקוחותיו וכן, הוא חייב לפעול בתום לב, נאמנות וחשאיות וזאת למען האינטרס של הלקוח.
יש למצוא בית השקעות שקיבלתם עליו הרבה המלצות ושאתם בטוחים כי הוא אמין, נוהג בשקיפות ומשיג עבורכם את התשואות הגבוהות ביותר. תוכלו אפילו לדבר עם לקוחות שכבר השקיעו בבית ההשקעות שהמליצו לכם עליו, כך שתהיה לכם אינדיקציה נכונה.

בקרו באתר הזה – פמילי אופיס 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *